fbpx

WYNAJEM NAMIOTÓW NA KOMUNIE, PRZYJĘCIA KOMUNIJNE

Namioty komunijne – komunia w plenerze

Komunia to wyjątkowy dzień dla dziecka i całej rodziny. Wiosenna aura pozwala – jeżeli mamy taką możliwość – na zorganizowanie uroczystości towarzyszącej pierwszej komunii w namiocie w zaciszu ogrodu, na świeżym powietrzu. Przyjęcie komunijne zorganizowane w przydomowym zakątku zieleni, w bezpośrednim towarzystwie natury może być niezapomnianym przeżyciem dla Twoich gości.

Jeżeli nie masz wystarczająco dużo miejsca w domu, aby pomieścić wszystkich, ale masz duży ogród lub taras i chcesz wykorzystać to miejsce, firma „Meta” proponuje namioty komunijne, oraz indywidualną kompleksową obsługę, aby uświetnić to wydarzenie. Dzięki różnorodności dostępnych w naszej wypożyczalni rozmiarów namiotów oraz szerokiej gamie wyposażenia dodatkowego, dajemy państwu możliwość stworzenia aranżacji dopasowanej do Państwa wymagań. Zwracamy uwagę na to, aby namioty były w idealnym stanie, zawsze czyste i zadbane, aby zapewnić jak najwyższe odczucia estetyczne, oraz wrażenie wyjątkowego klimatu podczas uroczystości.

Wynajęcie namiotu z pewnością będzie dobrym rozwiązaniem, nie dość, że może być tańsze niż wynajęcie lokalu, to jeszcze zapewni swobodę, przestrzeń a zarazem komfort i wygodę gości. Komunia w Trzemieśni, namiot 6×10