fbpx

Oferta namiotów imprezowych

Namioty imprezowe na miarę Twoich potrzeb.

Namioty imprezowe to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy planują organizację imprez plenerowych. Świetnie sprawdzą się zarówno dla małych uroczystości, jak również wesel, bankietów, eventów i festynów.  Nasza oferta obejmuje profesjonalne, całoroczne namioty cateringowe, hale bankietowe z mocną  konstrukcją, oraz wytrzymałymi, szczelnymi plandekami w białym kolorze. Hale / namioty eventowe są wodoodporne, oraz mrozoodporne „winter”, dlatego można rozłożyć je nawet zimą, posiadają także dodatkową wentylację. Doskonale sprawdzą się jako ochrona cateringu, zapewnią komfort gościom i uczestnikom imprez przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, jak słońce czy deszcz. Namioty na uroczystości w plenerze to uniwersalne rozwiązanie, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany na rodzinne przyjęcie okolicznościowe, komunię, imprezę firmową i inne wydarzenia na świeżym powietrzu. Dzięki modułowej budowie namioty na imprezę można konfigurować, łączyć ze sobą zyskując dodatkową powierzchnię. 

Wszystkie namioty i hale w standardzie posiadają oświetlenie.

Namiot 4m x 6m 

 Namiot 4m x 8m

Namiot 5m x 8m

Namiot 6m x 10m

Namiot 8m x 24m 

może być użyty w kombinacjach co 2m:
8m x 8m, 8m x 10m, 8m x 12m, 8m x 14m, 8m x 16m, 8m x 18m, 8m x 20m, 8m x 22m, 8m x 24m

Namiot 10m x 30m 

w kombinacjach co 5m:

10m x 5m, 10m x 10m, 10m x 15m, 10m x 20m, 10m x 25m, 10m x 30m

 

 

NAMIOTY ŁĄCZONE  

Namioty dzielą się na  segmenty, dzięki temu namioty można swobodnie konfigurować według własnych potrzeb.

Plandeka.
Dachowa plandeka w namiotach handlowych wykonana jest z PVC 500g/m2.  Boczna plandeka to PVC 400 g/m2. Poszycie jest całkowicie wodoszczelne, oraz odporne na promienie UV. Namioty mają odporność na temperaturę od – 30*C do +60*C. Zastosowany został również fartuch odprowadzający wodę, oraz rzepy uszczelniające dzięki temu woda nie gromadzi się w środku namiotu, . Dla lepszej cyrkulacji powietrza w namiotach zastosowane są wywietrzniki.

Mocna konstrukcja.

  • wykonana z rur stalowych galwanizowanych fi38mm, które są połączone ze sobą łącznikami fi42mm.
  • wszystkie łączenia namiotów są wykonane w nowej technologi gdzie śruby przechodzą przez rury na wylot, by namioty były bardziej stabilne
  • stopy z otworami zamontowane do rur zapewniają lepsze przytwierdzenie namiotów do podłoża
  • wszystkie elementy konstrukcji są ocynkowane.