fbpx

WYNAJEM NAMIOTÓW NA WESELE, PRZYJĘCIE WESELNE, POPRAWINY

Namioty na wesele

Ślub, przyjęcie weselne w plenerze – dlaczego nie? Uroczystość zaślubin w otoczeniu przyrody, na świeżym powietrzu cieszy się coraz większą popularnością. Coraz więcej par decyduje się, aby właśnie w taki magiczny sposób przeżyć tą niezwykłą chwilę. Ceremonia ślubna zorganizowana w plenerze ma swój niepowtarzalny urok i będzie niezapomnianym przeżyciem. Ta chwila może być przepiękna i romantyczna dla młodej pary, ale też na pewno zaproszeni biesiadnicy będą mile zaskoczeni. To niecodzienne wydarzenie trzeba więc zaplanować ze szczególną starannością.

Wypożyczalnia namiotów META – to także wypożyczalnia namiotów weselnych! Bogaty asortyment jaki posiadamy pozwala na zorganizowanie przyjęcia ślubnego jak i weselnego zgodnie z wymaganiami naszych Klientów, a koszt wynajmu namiotu weselnego na pewno mile Cię zaskoczy. Takie rozwiązanie może okazać się tańsze, bo bez ograniczeń godzinowych, jak jest w większości domów weselnych.

Namioty z dodatkowym wyposażeniem dowozimy na miejsce, montujemy z największą dbałością o każdy detal, instruujemy jak bezpiecznie korzystać z opcjonalnego sprzętu. Po uroczystości składamy namiot w ustalonym terminie.